• Hulphond

Extra versterking gekregen binnen ons vrijwilligersteam Kibo

Bijgewerkt: 28 feb 2020

Wij hebben extra versterking gekregen binnen ons vrijwilligersteam van niemand minder dan Joyce!

Joyce heeft mede dankzij haar hulphond Nina (bekend en berucht uit diverse media) afgelopen jaren enorme stappen voorwaarts gemaakt. Zo goed zelfs, dat Joyce nu voor het eerst sinds

Vrijwilligers Kibo

enkele jaren zich weer in het bedrijfsleven actief maakt. Wij zijn enorm trots dat Joyce met al haar kennis en kunde ons team nu versterkt.


Stichting Kibō heeft vele Hulphonden onder haar hoede; Hulphonden die gecertificeerd zijn en Hulphonden in opleiding die nog willen afstuderen. Zonder vrijwilligers kunnen wij deze activiteiten niet draaiende houden.

Van aanvraag tot gepensioneerde hulphond is een langdurig proces waar veel uren en kosten voor gemaakt worden. Wist u dat er voor één hulphond van Stichting Kibō gemiddeld 400 uur mankracht nodig is? Zodra een hulphond gecertificeerd is, is het werk voor stichting Kibō nog niet beëindigd. Achter de schermen wordt ook nog keihard gewerkt door een team van vrijwilligers. Ongeveer éénderde van de gemaakte uren voor een hulphond worden bekostigd, terwijl circa tweederde van de gemaakte uren door onze vrijwilligers worden bijgedragen. Stichting Kibō probeert hiermee de kosten per hulphond zo laag mogelijk te houden.


Wilt u ons team ook komen versterken? Neem dan contact op met secretariaat@kibomdd.nl
29 keer bekeken

Recente blogposts

Alles weergeven

Aanvraagformulier voor een hulphond:

Voor algemene vragen vult u onderstaand contactformulier in 

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon

Stichting Kibō Medical Detection Dogs

Rekening nummer:

IBAN ING:        NL74 INGB 0008 2781 23

Email: secretariaat@kibomdd.nl

Tel:     0321 75 04 29 

Bezoekadres (alleen op afspraak)

Ampèrestraat 18L

3861 NC Nijkerk

hulphond
hulphond

Contactgegevens